Animatronics

      dinosaurët tona animatronic janë pamjen larta gjallë, lëvizjet fleksibël, multi-funksion, tinguj të gjalla, ngjyra realiste, çmim të qëndrueshme dhe të arsyeshme të cilat janë të aplikueshme për amusement park, park aventurë, Jurassic park temë, muze natyror histori, shkencës dhe teknologjisë muze, qendër tregtare , qyteti katror, ​​turistik, cinema.golf sigurisht .. etj  

      Duke ecur me dinosaurët tona, ju do të keni përvojë mahnitëse Jurassic që nuk ju janë përmbushur. Të gjitha Ekspozitave Dinosaur me zë gjallë zhurmshëm dhe lëvizjeve të bëjë vizitorët hyjnë në botën reale Dinosaur.

      Ne mund të prodhojë ndonjë madhësinë dhe llojin e dinosauri sipas kërkesave të klientit. Me Dinosaur mahnitshme animatronic, ju gjithashtu përjetojnë jurasic Park, jo vetëm të shikojnë filmin. Me zhvillimin e biznesit, më shumë customized ekspozita dinosauri interaktive është në dispozicion.
      Përveç kësaj, dizajn layout, dekoratave bimore dhe oferta lodër Dino etc.is në dispozicion në shërbimin tonë pas shitjes ......

Si ne prodhimin e Dinosaurs animatronic恐龙 钢架 1

Saldim çeliku Struktura e animatronic Dinosaur

      Ne bëjmë të projektimit mekanik për çdo dinosauri para se prodhimi për të bërë themhave një kornizë të mirë dhe për të siguruar që ata mund të veprojë pa fërkime, në mënyrë që dinosaur mund të ketë jetë të gjatë shërbimi.Lidhë të gjitha Motors dhe skulpturë, Texture Puna në High Foam Dendësia

Lidhë të gjitha Motors dhe skulpturë, Texture Puna në High Foam Dendësia

      Të lartë shkumë densitet të siguruar modeli më përpiktë. gdhendje Masters profesionale kanë më shumë se 10 vjet përvojë. proporcione të përsosur trupit dinozaur absolutisht i bazuar në skelet dinosauri dhe të dhënat shkencore. Shfaq vizitorët realiste dhe dinosaurët gjallë.Sking-shartim duke i lyer me Silicone

 Sking-shartim duke i lyer me Silicone

      Pikturë mjeshtër mund të pikturoj dinosaurët sipas kërkesës së klientit. Çdo dinosauri do të jetë i vazhdueshëm operuar testimi një ditë para se të anijeve.

Përfundoi Dinosaur animatronic në vend

Përfundoi Dinosaur animatronic në vend