Na kontaktoni

Co Kultura Zigong Haitian, Ltd

Adresë

Co Kultura Zigong Haitian, Ltd
Shto: Nr.1 ​​Rruga Xingyuan, Parku Industrial Yantan, Rrethi Yantan, Zigong, Sichuan

Posta elektronike

telefon

Tel: 0086-15983172848
Faksi: 0086-813-2111420

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E shtunë: nga 10 e mëngjesit deri në 2 pasdite

E diela: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

WhatsApp Online Chat !