Profili i kompanisë

      Zigong Haitian Kultura Co, Ltd, është prodhuesi mbreti dhe operator globale e Festivalit far e cila themeluar në vitin 1998 dhe  angazhohet në fanar projekt ekspozitë arti, qyteti projekt ndriçimi artit, projekt arti peizazhit, peizazhit të qytetit projekt skulpturë, gjithandej dhe projektit ndesh.

Hyrja HaitianHyrja Haitian

Haitian Departamenti i DizajnitHaitian Departamenti i Dizajnit

      Kultura Haitian ( kodin e aksioneve: 870.359 ), korporata unike cituar, i cili vjen nga qyteti Zigong, në qytetin e njohur të festivaleve fanar. Gjatë zhvillimit 20 vjet, Kultura Haitian ka bashkëpunuar me bizneset e famshme ndërkombëtare dhe solli këto festivale spektakolare fanar në mbi 40 vende dhe rajone të tilla si SHBA, Kanada, Britani të Madhe, Zelanda e Re, Japonia dhe Singapori, etj Ne kemi dhënë këtë familje të madhe entertainments Faqja e-Friendly për qindra miliona njerëz në të gjithë botën. 

Haitian HallHaitian Hall

      Haitian do të vazhdojë të jetë i përfshirë gjerësisht në lidhur me industrinë fanar kulturore, të zhvillojnë dhe të aplikojnë materiale të reja, teknologji të re, burime të reja të lehta, zgarë ri, mënyrë të re, për të përmirësuar zinxhirin e Haitit fanar kulturore vlerë të industrisë, kulturës inherite popullore kineze, në përputhje me herë të zhvillimit, dhe në mënyrë aktive të zgjeruar tregun e huaj, ajo është e angazhuar për të kryer përpara kulturën tradicionale kineze kulturës-fanar.
7aee3351